שירותי המרפאהיישור שיניים

השיטה השקופה ליישור שיניים בעזרת קשתיות שקופות

גם בשיטה זו יש צורך לבצע צילומים ולקחת מידות על מנת לאפשר לנו ליצור הדמיה ממוחשבת של המצב הרצוי כדי ליישר את השיניים. הייחודיות בשיטה זו שהיא אינה נראית לעין, על ידי ייצור קשתיות שקופות. טכניקה זו הינה יעילה בעיקר במקרים של רווחים בין השיניים או צפיפות יתר של השיניים.
יתרונות השיטה- בלתי נראית, אסתטי מאוד. קל ונוח להתקנה והסרה בטרם אכילה, ניתן לצחצח בקלות את השיניים ולנקות את הקשתיות. ניתן להסיר במהלך היום או לצורך פגישה. משך טיפול קצר משמעותית. חסרונות השיטה- המחיר הינו יקר יחסית.

שיטת האינקוגניטו

בשיטה זו ממקמים את הסמכים בחלק הפנימי של השיניים.
שיטת MTM – שיטה חדשנית ובלתי נראית ליישור שיניים המתאימה במקרים קלים ופשוטים בלבד. החיסרון בשיטות אלו הן המחיר הגבוה.

לרוב מזוהה תהליך יישור השיניים עם גיל ההתבגרות, כאשר בשלב של נשירת השיניים החלביות נוצרים מרווחים צפיפויות או שינויים במיקום השינייםובסגירת הפה, דבר המפריע לאסתטיקה ולתפקוד היומיומי. תהליך יישור השיניים מתבצע לרוב כאשר כל השיניים הנשירות (חלביות) בפה נשרו, ואת מקומן תפסו השיניים הקבועות. כיום יותר ויותר מטופלים בוגרים (כ- 35% מהאוכלוסיה ) פונים ומגיעים על מנת לבצע טיפול יישור שיניים ואסתטיקה.

שיטות יישור שיניים

השיטה הקלאסית והמוכרת– יישור שיניים על ידי סמכים (ברקטים) בשיטה זו המכונה "גשר" מגיעים לאורטודנט לשם הערכה ותוכנית לטיפול.כאשר בהמשך מודבקות קוביות מתכת או חרסינה (סמכים) על השיניים ועליהן מוצמדת קשת ממתכת מיוחדת. אותה מחברים בעזרת גומיות לסמכים ועל ידי כך מייצרים תנועה של יישור השיניים למצב הרצוי, משך התהליך כשנתיים בממוצע. היתרונות בשיטה זו התאמה מתאימה לכל מטופל ובכל גיל, שיטה יחסית זולה. חסרונות השיטה- זמן הטיפול ממושך יחסית ,קושי בצחצוח השיניים ושמירה על היגיינת הפה, לא אסתטי.

השיטה השקופה ליישור שיניים בעזרת קשתיות שקופות– גם בשיטה זו יש צורך לבצע צילומים ולקחת מידות על מנת לאפשר לנו ליצור הדמיה ממוחשבת של המצב הרצוי כדי ליישר את השיניים. הייחודיות בשיטה זו שהיא אינה נראית לעין, על ידי ייצור קשתיות שקופות. טכניקה זו הינה יעילה בעיקר במקרים של רווחים בין השיניים או צפיפות יתר של השיניים.
יתרונות השיטה- בלתי נראית, אסתטי מאוד. קל ונוח להתקנה והסרה בטרם אכילה, ניתן לצחצח בקלות את השיניים ולנקות את הקשתיות. ניתן להסיר במהלך היום או לצורך פגישה. משך טיפול קצר משמעותית. חסרונות השיטה- המחיר הינו יקר יחסית.

שיטת האינקוגניטו – בשיטה זו ממקמים את הסמכים בחלק הפנימי של השיניים.
שיטת MTM – שיטה חדשנית ובלתי נראית ליישור שיניים המתאימה במקרים קלים ופשוטים בלבד.
החיסרון בשיטות אלו הן המחיר הגבוה.

השינוי מתחיל כאן! לפגישת ייעוץ ופרטים נוספים
0