שירותי המרפאההלבנת שיניים ברחובות – הדרך המהירה לחיוך מהפנט

חיוך יפה הינו בדרך כלל, חיוך החושף שיניים לבנות ישרות ויפות. אם הנכם בעלי שיניים בגוונים אפורים או צהובות, הסירו דאגה מליבכם, הלבנת שיניים ברחובות תאפשר לכם להחזיר את הצבע הבהיר והמקורי של שיניכם ואת החיוך שעליו תמיד חלמתם. האם הלבנת שיניים תהפוך לי באמת את השיניים ללבנות? התשובה היא אכן כן, יחד עם זאת התוצאה תלויה במטופל עצמו בלבד. לכל מטופל ניתן להגיע לתוצאה אחרת של הלבנה, והכל על פי הרמה שבה המטופל צורך חומרים שמכהים את השן. שתית קפה/תה, עישון ואכילת מאכלים המכילים צבעי מאכל עם הגורמים העיקריים לפגיעה בתוצאות שנשמרו במהלך הלבנה והם למעשה הגורמים לרצון להבין את השיניים. לאחר ביצוע הלבנת שיניים ברחובות, אם השיניים שלכם היו בעלות גוון לבן או צהוב נצליח בדרך כלל להשיג הבהרה של בין 4-5 שלבים מהמצב הנוכחי אתו הגעתם. במידה וגוון השיניים שלכם אתו הגעתם בעל גוון חום או אפור, יהיה קשה יותר להגיע לתוצאות מספקות, היות וצבעים אלו קשים להבהרה.

האם התוצאות נשמרות?

שום שיטה להלבנת שיניים אינה מסוגלת להבטיח כי השיניים יישארו לבנות לאורך זמן. לעיתים קרובות הלבנה מחזיקה כשנתיים. לאחר תקופה זו השיניים עלולות לשנות שוב את צבען, ומומלץ להגיע לטיפול הלבנה חוזר. הלבנה היא טיפול בעל אופי חוזר ולכן יש להבין את המשמעות, ובמידת הצורך לחזור על הטיפול. נהוג לבצע הלבנות שיניים לקראת אירועים או בתקופות מסוימות אך ההמלצה הגורפת היא לתחזק הלבנה במהלך השגרה ולשמור על חיוך מושלם באופן כמעט קבוע.

הלבנת שיניים ברחובות - מהן השיטות הטובות והנפוצות? 

  • הלבנה ביתית
  • הלבנה במרפאה
  • ערכות להלבנה לרכישה עצמית בבתי המרקחת
לצורך שימוש בערכה ביתית יש להגיע למרפאה על מנת לקחת מידות לביצוע סדים, המשמשים אותנו להלבנה ומותאמים לפה באופן אישי. הסדים מבוצעים במעבדה או במרפאה. לאחר התאמה ומדידת הסדים, המתרפא מקבל מספר מזרקים עם חומר הלבנה לפי הצורך, והנחיות לשימוש. משך הטיפול נע בין שבועיים לשלושה שבועות, על מנת לקבל תוצאה מושלמת.
  • יתרונות​: קלה וזולה יחסית לטיפול המבוצע במרפאה
  • חסרונות: זמן ארוך יחסית
הלבנת שיניים ברחובות - חיוך לבן לטווח בינוני וארוך הלבנת שיניים ברחובות - חיוך לבן לטווח בינוני וארוך
השינוי מתחיל כאן! לפגישת ייעוץ ופרטים נוספים