שירותי המרפאההלבנת שיניים

חיוך יפה הינו בדרך כלל, חיוך החושף שיניים לבנות ישרות ויפות. אם הנכם בעלי שיניים בגוונים אפורים או צהובות, הסירו דאגה מליבכם, אלו הן האפשרויות העומדות בפניכם, על מנת להחזיר
לכם את הצבע הבהיר והמקורי של שיניכם ואת החיוך שעליו תמיד חלמתם. האם הלבנת שיניים תהפוך לי באמת את השיניים ללבנות? התשובה היא אכן כן, יחד עם זאת התוצאה תלויה במטופל עצמו בלבד. לכל מטופל ניתן להגיע לתוצאה אחרת של הלבנה, והכל על פי הרמה שבה המטופל צורך חומרים שמכהים את השן. כדוגמת: שתית קפה/תה, עישון ואכילת מאכלים המכילים צבעי מאכל. לאחר ביצוע ההלבנה, אם השיניים שלכם היו בעלות גוון לבן או צהוב נצליח בדרך כלל להשיג הבהרה של בין 4-5 שלבים מהמצב הנוכחי אתו הגעתם. במידה וגוון השיניים שלכם אתו הגעתם בעל גוון חום או אפור, יהיה קשה יותר להגיע לתוצאות מספקות, היות וצבעים אלו קשים להבהרה.

האם השיניים נשארות לבנות לאחר ההלבנה?

שום שיטה להלבנת שיניים אינה מסוגלת להבטיח כי השיניים יישארו לבנות לאורך זמן. לעיתים קרובות הלבנה מחזיקה כשנתיים. לאחר תקופה זו השיניים עלולות לשנות שוב את צבען, ומומלץ להגיע לטיפול הלבנה חוזר. הלבנה היא טיפול בעל אופי חוזר ולכן יש להבין את המשמעות, ובמידת הצורך לחזור על הטיפול.

מהן השיטות הטובות ביותר להלבנה? 

– הלבנה ביתית.
– הלבנה במרפאה.
– ערכות להלבנה לרכישה עצמית בבתי המרקחת

לצורך שימוש בערכה ביתית יש להגיע למרפאה על מנת לקחת מידות לביצוע סדים, המשמשים אותנו להלבנה ומותאמים לפה באופן אישי. הסדים מבוצעים במעבדה או במרפאה. לאחר התאמה ומדידת הסדים, המתרפא מקבל מספר מזרקים עם חומר הלבנה לפי הצורך, והנחיות לשימוש. משך הטיפול נע בין שבועיים לשלושה שבועות, על מנת לקבל תוצאה מושלמת.
יתרונות​: קלה וזולה יחסית לטיפול המבוצע במרפאה.
חסרונות: זמן ארוך יחסית.

השינוי מתחיל כאן! לפגישת ייעוץ ופרטים נוספים
0