מאמרים

עקירת שן בינה ברחובות – הפסקת הכאב וצמצום הסיכונים

שן בינה, היא השן שיוצאת על פי רוב אחרונה בסביבות גיל ההתבגרות וסיום בקיעתן מתקיים בסביבות גיל ה- 20. להבדיל מיתר השיניים בפיו של האדם הממוצע, לשיני הבינה לא תמיד יש מקום לצמיחה ולבקיעת שן הבינה ובשפה המקצועית נקראת התופעה שן כלואה. שן אשר בוקעת במנח לא תקין, עלולה ליצור בעיות רבות ומגוונות אשר יובילו לעקירתה ובין היתר עתידה להתפתח בשן עששת, דלקת חניכיים, נפיחות, אודם, כאבים, ועוד.

תהליך עקירת שן הבינה

[caption id="attachment_1128" align="alignright" width="300"]ניתן לצמצם את הכאבים ולקצר את משך ההחלמה ניתן לצמצם את הכאבים ולקצר את משך ההחלמה[/caption] עקירת שן בינה ברחובות, בתל אביב, בראשון ובכל חלקי הארץ, היא פעולה המתבצעת או ליתר דיוק, ראוי שתתבצע על ידי מומחים בתחום ומדוע? משום הקשיים שיכולים להתעורר במהלך העקירה והצורך במידע המקצועי ביותר, על מנת להתמודד עם הקשיים המדוברים. עקירת שן הבינה היא הליך כירורגי לכל דבר ועניין - כדי לבצע עקירה כירורגית, יש לבצע הרדמה מקומית (בדומה להרדמה המבוצעת בכל טיפולי השיניים), אך יתכנו מקרים מסובכים יותר, ההרדמה תהיה כללית ותדרוש אשפוז יום. כדי לקבוע כי אכן נדרשת עקירה כירורגית, יש לפנות אל כירורג פה ולסתות, על מנת לקבוע את אופן עקירת השן. לעיתים, ישנה אפשרות לעקור את השן באופן המסורתי (בדומה לעקירת שיניים רגילות), אך כאמור במקרים אחרים תדרשו לגשת ולבצע עקירת שן בינה ברחובות המצריכה עקירה כירורגית. היה והעקירה מתבצעת ללא ניתוח, יידרש המטופל להתאושש ללא תפרים אך היה והעקירה היא כירורגית, למטופל יהיו תפרים נמסים שעם הזמן ירדו באופן טבעי וללא התערבות. עקירת שן בינה היא פעולה אשר עלולה לגרום אי נוחות וכאבים באזור ובמקרים קיצוניים יותר, תופיע נפיחות והגבלה בפתיחת הפה. תופעות אלו יחלפו על פי רוב כשבוע לאחר ביצוע העקירה. תופעה נדירה יותר, היא שינוי בתחושת הלשון ו/או הפה - משום ששורש שיני הבינה ממוקם בסמוך לעצבים (הקשורים ישירות לתחושת הלשון והשפה התחתונה). תופעת לוואי זו היא תופעה חריגה מאוד, אך כדאי לקחת אותה בחשבון ולהבין כי מקרה זה עלול להתרחש, גם אם בסיכון נמוך מאוד.

עקירת שן בינה ברחובות – באיזו מרפאה לבחור?

[caption id="attachment_191" align="alignright" width="300"]ד"ר דוד עטיה במהלך הסבר ללקוחה, עקירת שן בינה ברחובות ד"ר דוד עטיה במהלך הסבר ללקוחה, עקירת שן בינה ברחובות.[/caption] כדי למנוע סיבוכים אפשריים, או תופעות לוואי נדירות, כדאי להיוועץ עם רופא שיניים מומחה ולא להתפשר על הפחות מהטוב ביותר, בחרו רופא המתמחה בתהליך עקירת שן בינה ברחובות. כדי לתכנן את אופן הפעולה / העקירה, יבצע הרופא צילום של השן (לרוב יהיה זה צילום CT) , אשר ימחיש לרופא את קרבת השורשים לעצב, כך יהיה הרופא מודע לפעולה הרצויה באופן הנכון והמקצועי ביותר. עקירת שן בינה ברחובות נכון לבצע במרפאתו של ד"ר דוד עטיה אשר מוכר וידוע במקצועיות ובניסיון הרב אותו הוא צבר, בתחושת האחריות אותה הוא לוקח על עצמו, בחדשנות ובשיטות הטיפול המתקדמות בהם הוא נעזר וברמת השירות הגבוהה והבלתי מתפשרת בה הוא בוחר לפעול במקצועיות ובאדיבות. היה ואתם מקבלים המלצה לבצע עקירת שיני בינה, אל תהססו ליצור קשר ולקבל את השירות המקצועי לו אתם מייחלים. מרפאתו של ד"ר דוד עטיה, תשמח לקבל את פניכם ותאפשר לכם לצאת עם חיוך החושף שיניים לבנות ובריאות.
השינוי מתחיל כאן! לפגישת ייעוץ ופרטים נוספים

רגע לאן אתה בורח?

רוצה לקבל 10% הנחה על כל הטיפולים בלייזר?