מאמרים

טיפול חניכיים ברחובות – זה הזמן להפטר מדימומים ומריח לא נעים

רבים סובלים מבעיות חניכיים, כך שהזנחה עלולה לגרום להחמרה ולאי נעימות לא מבוטלת. מחלות החניכיים על פי רוב הן כרוניות ובאות לידי ביטוי בדלקות חוזרות ונשנות. כאמור, הזנחה של מחלות החניכיים עלולה להוביל להתפתחות מצע החיידקים ברקמות התומכות בשיניים והגעתם אל עצם הלסת וכפועל יוצא, להרס של המנגנון המסייע לאחיזת השן. היום נדבר בין היתר, על טיפול חניכיים ברחובות, על השיטה של ד"ר דוד עטיה ובכלל על זיהוי בעיות חניכיים. תפקיד החניכיים הוא ליצור מעין חומה לחיידקים ולמנוע מהם לחדור פנימה אל עצם הלסת, אל החלקים השונים של השיניים הפנימיים, אל מערכת הדם ועוד. בעיות חניכיים עתידות "לבטל" את משמעותם ולגרום לנזקים, לעיתים בלתי הפיכים.

טיפול חניכיים ברחובות - איך בכלל מזהים את הבעיה?

היה ויש לכם חשש (דימומים, נפיחות, אי נעימות ועוד), או שמא רופא השיניים ו/או השיננית מתריעה על בעיות חניכיים, עליכם לפנות אל רופא מומחה, על מנת לקבל טיפול חניכיים ברחובות או בכל מקום אחר ברחבי הארץ. איך תגלו שאתם סובלים מבעיות חניכיים. היה ואתם חוששים לגשת אל טיפול חניכיים ברחובות, אך מתעוררות בקרבכם התופעות אודותיהם נרחיב בהמשך, אל לכם לוותר על טיפול ראוי, מקצועי ונאות וזאת על אף החשש.

מה הם התסמינים הבולטים?

• דימומים מהחניכיים – על פי רוב, יופיעו הדימומים במהלך צחצוח השיניים, אך הם בהחלט יכולים להופיע גם בזמן אכילת מזון – נגיסה בפרי וכיוצא בזאת. במקרה של דימום, יש לגשת ולבחון טיפול חניכיים ברחובות, כזה שיציל אתכם מבעיות חמורות יותר בעתיד • ריח לא נעים – בעיות בחניכיים יכולות להוביל לעיתים לריח לא נעים מהפה, כזה שיגרום לכם להתבייש ולייצר שיח עם הקרובים, קולגות ובכלל. כדי להימנע מריחות לא נעימים מחלל הפה, כדאי לבחון בעיות חניכיים ולהעניק בהתאם טיפול ראוי • רגישות בשיניים ובין היתר רגישות לשינויי טמפרטורה, עלולה לשבש לכם את סדר היום ולהקשות עליכם בין היתר, לשתות את הקפה שאתם כה אוהבים או לאכול את השלגון שמרווה אתכם • תזוזה ונשירת שיניים – תופעה קיצונית ומלחיצה של בעיות חניכיים, היא תזוזת השיניים ובמקרים מסוימים וקיצוניים יותר אף נשירת שיניים. טיפולי חניכיים ברחובות חשוב לבצע באופן קבוע ותמידי וזאת כדי להימנע מבעיות לא רצויות ובטח באם מדובר על נשירת שיניים. היה ואתם חוששים להגיע למצב בו השיניים שלכם מטופלות ובכל זאת הן מתנדנדות, שלבו עם טיפולי השיניים התקופתיים, טיפול חניכיים. אחת הבעיות של החניכיים, היא העובדה שלא תמיד מגלים את הבעיות בזמן ועל כן הנזקים הופכים לחמורים יותר - חשוב עד מאוד לוודא, כי אתם מעניקים גם לחניכיים שלכם את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר.

טיפול חניכיים ברחובות – על איכות לא מתפשרים

נכון, אתם עתידים למצוא לא מעט מטפלים שמעניקים טיפול חניכיים ברחובות, אך בבואכם לחפש את המטפל שיטפל בחניכיים שלכם, אל לכם להתפשר על הפחות מהטוב ביותר. במרפאתו של ד"ר דוד עטיה, אתם יכולים למצוא את כל מה שאתם מחפשים ברופא, החל משירות ברמה הגבוה ביותר, דרך שימוש במכשור וטכנולוגיה מהמתקדמות ביותר ועד מקצועיות וניסיון רב שנים. החניכיים שלכם צריכות ידיים מקצועיות ומיומנויות? פנו אל מרפאתו של ד"ר עטיה והוא ישמח להעניק לכם את האבחון המקצועי ביותר, לצד טיפול מוביל, איכותי ומקצועי (בין אם זהו טיפול מעמיק ו/או טיפול משמר). זכרו, העיקר שהחניכיים שלכם תהיינה בריאות ותצליחו במקביל לשמור על השיניים לאורך זמן.
השינוי מתחיל כאן! לפגישת ייעוץ ופרטים נוספים

רגע לאן אתה בורח?

רוצה לקבל 10% הנחה על כל הטיפולים בלייזר?