מאמרים

טיפולי שיניים ברחובות – בדרך לחיוך מושלם עוצרים אצל ד”ר עטיה

כולנו רוצים חיוך יפה צחור ומושלם אבל מאחורי החיוך המושלם מסתתרת מערכת שלמה שמשפיעה מאוד על טיב חיינו ועלינו להקפיד עליה מאוד. לבריאות חלל הפה והשיניים יש השפעה מאוד גדולה על חיינו ואיכות החיים שלנו – החל משמירה על תפקוד יום יומי תקין הכולל אכילה, דיבור ועד לקיום קשרים חברתיים וביטחון עצמי. כדי לקבל את אותו חיוך מושלם, עלינו לאמץ הרגלים נכונים, להקפיד על תזונה נכונה ולבצע מעקב רפואי וטיפולי שיניים בזמן – כל אלו יסייעו בשמירה על בריאות הפה ולהשגת המראה עם החיוך המושלם. בדיוק בשביל זה נפתחה מרפאתו של ד"ר דוד עטיה לטיפולי שיניים ברחובות, בה תוכלו לעבור טיפולי שיניים משמרים ואסתטיים.

טיפולי שיניים ברחובות – לא מה שחשבת

מרפאתו של ד״ר עטיה הוקמה מתוך שאיפה אמיתית לייצר מהפכה בתחום רפואת השיניים עבור תושבי רחובות והסביבה אשר חולמים על טיפולים מקצועיים יותר ושירות טוב יותר, לא פחות מכך! במרפאה תמצאו ציוד משוכלל וחדשני ומומחים בתחום רפואת השיניים אשר רוצים לייצר מציאות בה תוכלו לקבל את טיפולי השיניים הטובים והמתקדמים ביותר. טיפולי שיניים ברחובות, מבלי להרחיק מהבית או לנסוע עד למרכז, ברמה הכי גבוהה שיש.

אילו טיפולים תמצאו במרפאה?

במסגרת מרפאתו, מציע ד״ר עטיה, רופא שיניים עם ניסיון ארוך שנים בתחום, טיפולי שיניים ברחובות משמרים, לדוגמת: • טיפולי שיננית – הסרת כל משקעי האבנית המצטברת על השיניים אשר עשויות לגרום לדלקות חניכיים ולעששת • סתימות ושחזורי סתימות – טיפול שיניים בעקבות פגיעה נקודתית בשן שנגרמה מעששת או רקבון. מסירים את הרקמה הנגועה ומשחזרים את השן באמצעות חומר שחזור – סתימה • טיפולי שורש – השלב שאחרי הסתימה, כאשר העששת איננה מטופלת בזמן והיא ממשיכה להתפשט ולהגיע עד למוך השן, אותה רקמה רכה אשר נמצאת בתוך חלל קטן וסגור בעומק השן ואשר כוללת את כלי הדם והעצבים, הלחץ על הרקמה הולך וגובר וזה הכאב שאנו חשים שהולך ומתגבר. בטיפול שורש נסלק את הרקמה הרכה המודלקת ונאטום את תעלות השורש כדי למנוע התפשטות חיידקים מחלל הפה לחניכיים ולעצם • טיפולי חניכיים – לחניכיים תפקיד מאוד חשוב – הן מנגנון האחיזה של השיניים בתוך עצם הלסת, ועל כן חשוב מאוד לשמור על החניכיים מדלקות אשר נגרמות מהצטברויות של חיידקים ואבנית על השן עצמה. אם החניכיים שלכם מדממות באופן קבוע, אתם סובלים מנסיגת חניכיים או רגישות בעת אכילת מאכלים ושתייה קרה או חמה – אתם צריכים לטפל בחניכיים שלכם! • שתלים דנטליים – המענה האולטימטיבי לשיניים חסרות, מסיבות של חבלה, שקיעת עצם הלסת וחוסר בשיניים • איטום חרירים וחריצים – איטום חריצים בשיניים הטוחנות עם חומר קשיח על מנת למנוע עששת שתוביל לסתימה בעתיד. חריצים אלו נגרמים באופן טבעי בשיניים הטוחנות ומברשת השיניים לא מצליחה לנקותם היטב ובאופן יעיל. אז בפעם הבאה שאתם צריכים טיפול שיניים מקצועי עם כל הציוד והמכשור הכי חדיש ואם אתם רוצים לשמור על החיוך היפה שלכם צחור ומושלם ובעיקר בריא, תקפצו למרפאה של ד״ר עטיה לטיפולי שיניים ברחובות.
השינוי מתחיל כאן! לפגישת ייעוץ ופרטים נוספים

רגע לאן אתה בורח?

רוצה לקבל 10% הנחה על כל הטיפולים בלייזר?