מאמרים

טיפולי שורש ברחובות והסביבה – כבר לא צריך לסבול ולהמתין

כולנו רוצים חיוך יפה צחור ומושלם אבל מאחורי החיוך המושלם מסתתרת מערכת שלמה שמשפיעה מאוד על טיב חיינו ועלינו להקפיד עליה מאוד. לבריאות חלל הפה והשיניים יש השפעה מאוד גדולה על חיינו ואיכות החיים שלנו – החל משמירה על תפקוד יום יומי תקין הכולל אכילה, דיבור ועד לקיום קשרים חברתיים וביטחון עצמי. כדי לקבל את אותו חיוך מושלם, עלינו לאמץ הרגלים נכונים, להקפיד על תזונה נכונה ולבצע מעקב רפואי וטיפולי שיניים בזמן – כל אלו יסייעו בשמירה על בריאות הפה ולהשגת המראה עם החיוך המושלם.

אבל מה קורה כאשר כבר קיימת פגיעה? כאשר אנחנו כבר מתיישבים על כיסא הרופא והוא מבשר לנו על דלקת במוך השן או בשם העממי והמבהיל במיוחד – טיפול שורש?

גם הגיבורים שבינינו, אלו המצליחים להתגבר על החשש מטיפולי שיניים, ימצאו עצמם מבוהלים כשהרופא יבשר להם כי עליהם לעבור טיפול שורש. הם נרעדים לנוכח המחשבה על הרדמה, חדירה לעומק השן, סמיכות לעצבי הלשון והפנים, ולמעשה יעדיפו להתמודד עם האיום האיראני מאשר עם קביעת תור לטיפול. אך טיפול שורש, כאשר הוא נעשה ברגישות ובמקצועיות, איננו חייב להיות טיפול כואב או טראומתי ובדיוק בגלל זה פתחתי מרפאה שבין כלל הטיפולים שהיא מציעה ומספקת ניתן לעבור בה גם טיפולי שורש ברחובות והסביבה בצורה מקצועית עם תשומת לב מירבית למטופל.

טיפולי שורש ברחובות והסביבה הקרובה – באים, מטפלים וחוזרים הביתה ברגע

מרפאתו של ד״ר עטיה הוקמה מתוך שאיפה אמיתית לייצר מהפכה בתחום רפואת השיניים וטיפולי השורש ברחובות והסביבה ולתושביהן אשר חולמים על טיפולים מקצועיים יותר ושירות טוב יותר, תוך שימת דגש על קרבה לבית הלקוח. ידוע כי טיפול שיניים וטיפול שורש בפרט הינם טיפולים לא נעימים ואף פולשניים, מטופלים רבים מעוניינים לסיים עם ההליך ומיד לחזור אל ״מקום מבטחים״ – הבית. במסגרת מרפאתו, מציע ד״ר עטיה, רופא שיניים עם ניסיון ארוך שנים בתחום, טיפולי שיניים משמרים, לדוגמת טיפול השורש הידוע לשמצה. אך מהו בעצם טיפול שורש?

 

לפני שנפרט מהו טיפול שורש נסביר למה בעצם צריך את הטיפול?

הגורם העיקרי לזיהום ולמחלות בתעלות השורש הם חיידקים החודרים אל עצב השן בגלל עששת חמורה, חבלה, טראומה או שבר בשן, סדקים בשן, נסיגת חניכיים, סתימות ישנות ועוד סיבות שונות ומגוונות. אותם חיידקים חודרים את זגוגית השן ושכבת הדנטין, מגיעים למוך (עצב) השן וגורמים לדלקת שהפתרון לה הוא טיפול שורש ברחובות והסביבה במרפאתו של ד״ר עטיה עם הניסיון רב השנים.

טיפול שורש – מהו?

השלב שאחרי הסתימה, כאשר העששת איננה מטופלת בזמן והיא ממשיכה להתפשט ולהגיע עד למוך השן, אותה רקמה רכה אשר נמצאת בתוך חלל קטן וסגור בעומק השן ואשר כוללת את כלי הדם והעצבים, הלחץ על הרקמה הולך וגובר וזה הכאב שאנו חשים שהולך ומתגבר. בטיפול שורש נסלק את הרקמה הרכה המודלקת או הנמקית ונאטום את תעלות השורש כדי למנוע התפשטות חיידקים מחלל הפה לחניכיים ולעצם.

אז בפעם הבאה שאתם צריכים טיפול שיניים מקצועי או טיפול שורש בפרט עם כל הציוד והמכשור הכי חדיש ואם אתם רוצים לשמור על החיוך היפה שלכם צחור ומושלם ובעיקר בריא, תקפצו למרפאה של ד״ר עטיה לטיפולי שורש ברחובות והסביבה.

השינוי מתחיל כאן! לפגישת ייעוץ ופרטים נוספים

רגע לאן אתה בורח?

רוצה לקבל 10% הנחה על כל הטיפולים בלייזר?